Kapcsolat

Budapest

1108 Budapest, Kozma u. 4., Tel: +36-1-431-6200, e-mail: volanpack@volanpack.hu

Biharkeresztes

4110 Biharkeresztes, Bedői úti Ipartelep, Tel: +36-54-430-707, e-mail: biharkeresztes@volanpack.hu

Iasi

Iasi, Rampei, nr. 9A, Tel: +40-75-75-64267, e-mail: paul.kemka@volanpack.ro

Cégvezetők

Batóné dr. Kapcsos Judit

Batóné dr. Kapcsos Judit

elnök-vezérigazgató

Kapcsos László

Kapcsos László

csomagolási és gyártási igazgató
+36-1-431-6227
+36-20/424-1469
lkapcsos@volanpack.hu

Munkatársak

Fekete Attila

Fekete Attila

kereskedelmi vezető
+36-70/424-4222
attila.fekete@volanpack.hu

Papp Dorina

Papp Dorina

kereskedelmi képviselő
+36-30/321-0001
dorina.papp@volanpack.hu

Molnár Tamás

Molnár Tamás

fakereskedelmi vezető
+36-1-431-6213
+36-20/299-1658
tamas.molnar@volanpack.hu

Liptai Katalin

Liptai Katalin

készletgazdálkodási vezető
+36-1-431-6222
+36-20/218-7268
katalin.liptai@volanpack.hu

Balogh Gergely

Balogh Gergely

csomagolási és papíralapú gyártási menedzser
+36-1-431-6226
+36-20/294-1532
gergely.balogh@volanpack.hu

Bognár Norbert

Bognár Norbert

Faalapú gyártási menedzser
+36-1-431-6230
+36-20/927-8787
norbert.bognar@volanpack.hu

Mezei Dániel

Mezei Dániel

veszélyesáru irodavezető
+36-1-431-6220
+36-20/360-1926
daniel.mezei@volanpack.hu

Józsa Diána

Józsa Diána

csomagolási menedzser helyettes
06-20/435-5769
diana.jozsa@volanpack.hu

Kapcsolat - Biharkeresztes

Malik Ákos

Malik Ákos

biharkeresztesi telephely vezető
+36-20/413-2519
akos.malik@volanpack.hu

Kapcsolat - Iași

Kemka Pál

Kemka Pál

romániai üzletág igazgató
+36-20/927-8777 ; +40-75-75-64267
paul.kemka@volanpack.hu

Boksán Miklós

Boksán Miklós

romániai üzletág területi képviselő
+40-75-70-77791
nicolae.bocsan@volanpack.ro

Ajánlatkérés

Ajánlatkéréssel, felméréssel kapcsolatban forduljon bizalommal hozzánk!